ŠV. JONO KRIKŠTYTOJO GIMIMAS

Malda

Visagali Dieve, vesk savo šeimą išganymo keliu, kad visi klausytų Kristaus šventojo Pirmtako Jono raginimų ir laimingai nueitų pas jo skelbtąjį mūsų Viešpatį Jėzų Kristų, kuris būdamas Dievas su Tavimi ir Šventąja Dvasia gyvena ir viešpatauja per amžių amžius. Amen.

ŠV. JONO KRIKŠTYTOJO GIMIMAS.

Kūdikėlis Jėzus ir Šv. Jonas Krikštytojas

Birželio 24 dieną Romos Katalikų liturgijoje švenčiama Šv. Jono Krikštytojo, kurio gyvenimas buvo nukreiptas į Kristų, gimimo iškilmė. Paprastai Bažnyčia prisimena šventųjų mirties dieną, kai jie gimsta danguje, tačiau yra dvi išimtys: Švč. Mergelės Marijos (rugsėjo 8 d.) ir Šv. Jono Krikštytojo gimimo žemėje iškilmingas minėjimas.

ŠV. JONO KRIKŠTYTOJO

ATLAIDAI

(Sekmadienis)

Šv. Mišios aukojamos  9.00  ir 10.30 val. (Suma)

PO SUMOS ŠV. MIŠIŲ ATLIEKAMA PROCESIJA IR

IŠKILMINGAS PALAIMINIMAS.

Maloniai kviečiami į Šv. Jono Krikštytojo atlaidus.

Šv. Jono Krikštytojo atributai (žiūrėti…)

2017 m. birželio 25 d., Sekmadienis.

Šv. Jono Krikštytojo iškilmės vyko sekmadienį. Iškilmėse dalyvavo svečias kun. Darius Marcinkevičius, VŠĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės kapelionas, Švč. Mergelės Marijos legiono Nekaltai Pradėtosios kurijos prezidiumų dvasios vado padėjėjas.

Šv. Mišios buvo aukojamos 9.00 ir 10.30 val.

9.00val. Šv. Mišias aukojo svečias kartu su Kuršėnų Šv. Jono Krikštytojo parapijos vik. alt. jubil. Julijonu Miškiniu. 10.30 val. aukojo Šv. Mišias svečias. Po Sumos Šv. Mišių buvo daroma procesija bažnyčios šventoriuje ir iškilmingas palaiminimas. Savo giesmėmis šlovino Viešpatį Sumos choras.

Akimirkos iš šios šventės: