ŠV. BLAŽIEJUS, VYSKUPAS – KANKINYS

ŠV. BLAŽIEJUS, VYSKUPAS – KANKINYS

2017 m. vasario  3 d.
(Penktadienis)

Pasak legendos, mirti nuteistas šv. Blažiejus pakeliui į egzekucijos vietą pagydė žuvies ašaka užspringusį berniuką. Dėl šio stebuklo šv. Blažiejaus palaiminimas mena kankinių užtarimą, prašant ir kūniškos sveikatos…

Šv. Mišių metu tikintieji bus laiminami Šv. Blažiejaus žvakėmis, kurios naudojamos kaip sakramentaliją nuo gerklės, kvėpavimo takų ir kitų ligų. Ji teikiama paliečiant gerklę dviem sukryžiuotom žvakėms, prašant šv. Blažiejaus užtarimo.

 

Šv. Mišios aukojamos 10.30 val. ir 17.00 val.
Bus šventinamos žvakės.

 

REKVIZITAI:

 

KURŠĖNŲ ŠV. JONO KRIKŠTYTOJO PARAPIJA

Įmonės kodas: 190768627

Vydūno g. 2, LT-81183, Kuršėnai, Šiaulių raj.

KLEBONIJA, PARAPIJOS RAŠTINĖ

Dambrausko g. 5, LT-81184, Kuršėnai, Šiaulių raj.

Tel.: 8 41 581539

El. paštas: www.kursenuparapija.lt