SPALIS – ROŽINIO MALDOS MĖNUO

Pop. Jonas Paulius II sakė :

          „Kalbėti rožinį yra ne kas kita, kaip kartu su Marija įsižiūrėti į Kristaus veidą.“

     Spalio mėnuo (nuo spalio 1 iki 31 d. imtinai) skiriamas Švč. Mergelės Marijos Rožiniui, t. y. Švč. Mergelės Marijos Rožinio maldai.

     Tikintieji kviečiami kasdien kalbėti Rožinį. Kas negali ateiti į bažnyčią, galite melstis rožinio maldą namuose. Suteikiami visuotiniai atlaidai visiems, kurie bažnyčioje, šeimoje ar maldingoje draugijoje pamaldžiai kalba Rožinį.

      Rožinis (arba rožančius) – meditacinė kartotinė malda, skirta apmąstyti Kristaus gyvenimą. Taip pat vadinamas šios maldos kalbėjimui naudojamas karoliukų vėrinys. Tradiciškai vieną rožinio maldą sudaro įžanga ir penki slėpiniai iš pasirenkamos dalies. Nuolatinis kartojimas čia ir padeda įsivaizduoti ir medituoti Jėzaus gyvenimo slėpinius.

Mūsų Bažnyčioje Rožinis kalbamas prie Švč. Mergelės Marijos altoriaus:

Pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais po

10.00 val. Šv. Mišių

Trečiadieniais prieš vakaro Šv. Mišias –  16.30 val.

Šeštadieniais ir Sekmadieniais  –  10.00 val.

 

REKVIZITAI:

 

KURŠĖNŲ ŠV. JONO KRIKŠTYTOJO PARAPIJA

Įmonės kodas: 190768627

Vydūno g. 2, LT-81183, Kuršėnai, Šiaulių raj.

KLEBONIJA, PARAPIJOS RAŠTINĖ

Dambrausko g. 5, LT-81184, Kuršėnai, Šiaulių raj.

Tel.: 8 41 581539

El. paštas: www.kursenuparapija.lt