ŠEŠTINĖS – KRISTAUS ŽENGIMAS Į DANGŲ

Jėzus tarė jiems: „Yra parašyta, kad Mesijas kentės ir trečią dieną prisikels iš numirusių ir, pradedant nuo Jeruzalės, jo vardu visoms tautoms bus skelbiama, kad atsiverstų ir gautų nuodėmių atleidimą. Jūs esate šių dalykų liudytojai. Ir štai aš atsiųsiu jums, ką yra pažadėjęs mano Tėvas. Jūs pasilikite mieste, kol būsite apgaubti jėga iš aukštybių“. Jėzus nusivedė juos palei Betaniją ir, iškėlęs rankas, palaimino juos. Laimindamas jis atsiskyrė nuo jų ir pakilo į dangų. Jie pagarbino jį, paskui, didelio džiaugsmo kupini, sugrįžo į Jeruzalę. Jie nuolat lankė šventyklą ir šlovino Dievą. (Lk 24, 46–53)

KRISTAUS ŽENGIMAS Į DANGŲ

ŠEŠTINĖS

2021 m. gegužės 16 d., Sekmadienis
Šv. Mišios aukojamos sekmadienio tvarka:
9.00, 10.30 ir 12.00 val.

Kristaus į dangų įžengimui paminėti
prieš Sumos Šv. Mišias daroma procesija.

Jėzaus sugrįžimas į dangų – tai ypatingas, guodžiantis, jautrus ir slėpiningas įvykis. Jis išeina ir pasilieka, kyla aukštyn ir nusileidžia. Tai liūdesys ir džiaugsmas…

Žinoma, apaštalų, įpratusių leisti dienas su savo Mokytoju, kurį be galo mylėjo, širdyse liks liūdesio ir ilgesio randai. Jėzus tai žino ir todėl, kaip švelnus ir ryžtingas Mokytojas, rengia mokinius tai akimirkai. Jau anksčiau Jis jau buvo apie tai kalbėjęs, tačiau dar kartą, visiems susirinkus prie stalo, toje šeimyniškoje aplinkoje savo bičiuliams primena, jog turi grįžti pas Tėvą, drauge prašydamas apaštalų nesitraukti iš Šventojo Miesto ir laukti pažado išsipildymo. Jėzus grįžta pas Tėvą, o Jo sužeistas ir pašlovintas Kūnas visiems laikams liks mūsų prisikėlimo ženklu, viltimi ir garantija.

Viešpats Jėzus nori būti su mumis. Jis prašo, kad mes nebijotume dalyvauti pasaulio ir žmonių istorijoje, nes mūsų buvimas visuomet yra Jo paties buvimo ženklas.

VISUOMENĖS KOMUNIKAVIMO PRIEMONIŲ DIENA

(Skaityti…)

„Eik ir pasižiūrėk“ (Jn 1, 46).

,,Komunikuoti sutinkant žmonės ten, kur jie yra, ir tokius, kokie yra“, – tai

55-osios Pasaulinės komunikavimo priemonių diena, kuri šiais metais

bus minima gegužės 16-ąją(Skaityti…)

Viešpatie, išmokyk mus išeiti anapus savojo aš
ir leistis į kelią ieškoti tiesos.
Išmokyk mus eiti ir pamatyti,
išmokyk klausytis
be išankstinių nuostatų,
nedarant skubotų išvadų.
Išmokyk mus eiti ten, kur niekas nenori eiti,
skirti laiko tam, kad suprastume,
atkreipti dėmesį į tai, kas svarbiausia,
nesiduoti išblaškomiems paviršinių dalykų,
atskirti klaidinančią regimybę nuo tiesos.
Apdovanok mus malone atpažinti tavo buveines pasaulyje
ir sąžiningai papasakoti apie tai, ką matėme.

Skatiname įsigyti, skaityti, klausyti, žiūrėti ir remti katalikišką žiniasklaidą.

2018 m. Šeštinių akimirkos…..