POPIEŽIUS PRANCIŠKUS LIETUVOJE 2018 m. rugsėjo 22 – 23 d.

POPIEŽIUS  PRANCIŠKUS LIETUVOJE

2018 m. rugsėjo 22 – 23 d.

Melskime už mūsų Šventąjį Tėvą Pranciškų, kad Viešpats Dievas, išrinkęs jį vyriausiuoju vyskupu, saugotų jį sveiką ir tvirtą savo Bažnyčiai – šventajai Dievo tautai valdyti, o mums, jo atvykimo belaukiantiems, padėtų deramai pasiruošti ir išgirsti jo nešamą evangelinę tikėjimo, vilties ir meilės žinią.

„Dievo plane komunikavimas yra esminis būdas gyventi bendryste. Žmogus, Dievo paveikslas ir panašumas, geba išreikšti tai, kas tikra, gera, gražu, ir tuo dalytis. Jis pajėgus papasakoti apie savo patirtį bei pasaulį ir taip formuoti istorinę atmintį bei įvykių supratimą. Tačiau žmogus, jei pasiduoda puikybei ir savanaudiškumui, gali ir iškreiptai naudotis gebėjimu komunikuoti, kaip nuo pradžių liudija Biblijos pasakojimai apie Kainą ir Abelį bei apie Babelio bokštą (plg. Pr 4, 1–16; 11, 1–9). Tiesos falsifikavimas yra tipiškas tokio iškraipymo tiek individualiu, tiek kolektyviniu lygmeniu požymis. Priešingai, Dievo logikai ištikimas komunikavimas tampa vieta savo atsakingai tiesos paieškai bei atsakingam gėrio kūrimui išreikšti.“ – rašo popiežius Pranciškus.

PARAPIJIEČIŲ  DĖMESIUI!

2018 m. rugsėjo 23 d.

Sekmadienis

Šv. Mišios aukojamos tik 9.00 val.

Iš mūsų parapijos išvyksta keturi autobusai su maldininkais – piligrimais dalyvauti susitikime su popiežiumi Pranciškumi ir švęsti Eucharistiją.