POPIEŽIAUS PRANCIŠKAUS BELAUKIANT

POPIEŽIAUS PRANCIŠKAUS

 BELAUKIANT

 

2018 m. rugsėjo 14 d. 18.00 val.,  penktadienį, maloniai kviečiami

 į Kuršėnų Šv. Jono Krikštytojo šventovę …

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centras dalyvauja Lietuvos muzikų rėmimo fondo (žiūrėti…) organizuojamame KONCERTŲ CIKLE „Mūsų miesteliai” MUSICA SACRA, kuris vyksta visoje Lietuvoje. Labai gražus pristatantis ir supažindinantis tekstas yra Fondo puslapyje – atsivertus TVARKARŠTĮ yra paminėta  ir Kuršėnų šv. Jono Krikštytojo bažnyčia.

MUSICA SACRA programa gimė Popiežiaus pasitikimo Lietuvoje proga (1993 m.). Tais metais buvo surengta 111 sakralinės muzikos valandų Lietuvos bažnyčiose. Programą tęsia SEKMADIENIO MUZIKA – sakralinės muzikos ir susikaupimo valandų ciklas Vilniaus Arkikatedroje bazilikoje.

 

 

REKVIZITAI:

 

KURŠĖNŲ ŠV. JONO KRIKŠTYTOJO PARAPIJA

Įmonės kodas: 190768627

Vydūno g. 2, LT-81183, Kuršėnai, Šiaulių raj.

KLEBONIJA, PARAPIJOS RAŠTINĖ

Dambrausko g. 5, LT-81184, Kuršėnai, Šiaulių raj.

Tel.: 8 41 581539

El. paštas: www.kursenuparapija.lt