PIRMOJI ŠV. KOMUNIJA

„Gyventi tikėjimu nereiškia pagražinti gyvenimo trupučiu religijos (…).

Tikėjimas reikalauja rinktis Dievą pagrindiniu gyvenimo kriterijumi“.

(Popiežius Pranciškus)

Mūsų Išganytojas Paskutinės vakarienės metu, tą naktį, kurią buvo išduotas, įsteigė eucharistinę savo Kūno ir Kraujo auką, kad pratęstų Kryžiaus auką ilgus amžius, iki vėl ateis, ir savo mylimai Sužadėtinei Bažnyčiai šitaip patikėtų savo mirties ir prisikėlimo atminimą – gailestingumo sakramentą, vienybės ženklą, meilės ryšį, velykinį pokylį, kuriame priimamas Kristus, siela pripildoma malonės ir mums duodamas būsimos garbės laidas.

ATGAILOS IR EUCHARISTIJOS SAKRAMENTAS

Atgailos ir Eucharistijos sakramentams rengiančios katechezės uždavinys – lydėti vaiką jo tikėjimo augimo kelionėje. Todėl labai svarbu, kad vaikas ne tik pažintų tikėjimo tiesas, bet, tėvų padedamas, jomis gyventų ir net priėmęs šiuos sakramentus, toliau sistemingai dalyvautų parapijos bendruomenės gyvenime.

2021 m.

PIRMĄJĄ  ŠV. KOMUNIJĄ  PRIIMS  VAIKAI :

Gegužės 23 d. 12.00 val.     Pavenčių Kuršėnų mokyklos – daugiafunkcinio centro,

katechetas Remigijus Čepas

Gegužės 30 d.  12.00 val.  –  Kuršėnų Daugėlių progimnazijos ir Drąsučių mokyklos,

katechetas Remigijus Čepas

Birželio 6 d. 12.00 val.      –  Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos,