MALONIAI KVIEČIAME JAUNIMĄ Į ŠIAULIŲ VYSKUPIJOS JAUNIMO ATSINAUJINIMO DIENĄ

,,…BŪKITĖ LINKSMI  IR  DŽIŪGAUKITĖ! …“

(Mt 5.12)

MALONIAI KVIEČIAME JAUNIMĄ Į

ŠIAULIŲ VYSKUPIJOS JAUNIMO ATSINAUJINIMO DIENĄ.

 

2018 m. spalio 7 d. prasidėjo Katechezės metai. Jaunimas įtvirtins žinias apie Bažnyčios mokymą. Tikėjimo šviesoje kartu su katechetais bendradarbiaudami ir diskutuodami aptars šiuolaikiniam jaunimui aktualias problemas. Kiekvieną sekmadienį dalyvaudami Šv. Mišių aukoje, burdamiesi į parapijos bendruomenę bus ugdomi atsiversti Šv. Dvasios veikimui bei atvira širdimi priimti Jos teikiamas dovanas, pajusti ypatingą Dievo veikimą.

12.00 val. Šv. Mišių (Jaunimui) akimirkos… 

REKVIZITAI:

 

KURŠĖNŲ ŠV. JONO KRIKŠTYTOJO PARAPIJA

Įmonės kodas: 190768627

Vydūno g. 2, LT-81183, Kuršėnai, Šiaulių raj.

KLEBONIJA, PARAPIJOS RAŠTINĖ

Dambrausko g. 5, LT-81184, Kuršėnai, Šiaulių raj.

Tel.: 8 41 581539

El. paštas: www.kursenuparapija.lt