GAVĖNIOS ŠV. REKOLEKCIJOS – 2024

Viešpatie, padėk šiame neramybės dvasios draskomam pasaulyje iš naujo Tau atsiduoti ir visa esybe giedoti: Kristus laimi, Kristus valdo, Kristus viešpatauja!

Posmelis prieš Evangeliją     Jn 3, 16

Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo vienatinį Sūnų; kiekvienas, kuris jį tiki, turi amžinąjį gyvenimą.

Evangelija     Jn 3, 14–21

Dievas siuntė Sūnų, kad pasaulis per jį būtų išgelbėtas
Pasiklausykite šventosios Evangelijos pagal Joną.
Jėzus Nikodemui pasakė: „Kaip Mozė dykumoje iškėlė žaltį, taip turi būti iškeltas ir Žmogaus Sūnus, kad kiekvienas, kuris jį tiki, turėtų amžinąjį gyvenimą. Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą. Dievas gi nesiuntė savo Sūnaus į pasaulį, kad jis pasaulį pasmerktų, bet kad pasaulis per jį būtų išgelbėtas. Kas jį tiki, tas nebus pasmerktas, o kas netiki, jau yra nuteistas už tai, kad netiki viengimio Dievo Sūnaus. Teismo nuosprendis yra toksai: atėjo šviesa į pasaulį, bet žmonės labiau mylėjo tamsą nei šviesą, nes jų darbai buvo pikti. Kiekvienas nedorėlis neapkenčia šviesos ir neina į šviesą, kad jo darbai aikštėn neišeitų. O kas vykdo tiesą, tas eina į šviesą, kad išryškėtų, jog jo darbai atlikti Dieve.“

Nebijokime prašyti Viešpaties Jėzaus pagalbos.

GAVĖNIOS ŠV. REKOLEKCIJOS

2024 m. kovo 10  d.

IV GAVĖNIOS  SEKMADIENIS (Laetare).

Šv. Mišios aukojamos 9.00 val. ir 10.30 val.

Sekmadienio Šv. Mišių dienos liturgijos šventinimui naudotina rožinė liturginė spalva.

Šv. Rekolekcijose dalyvaus kunigai svečiai.

Malda – kreipimasis į Dievą, bendravimas su Juo, Jo šlovinimas, prašymas atleisti ir padėti bei padėka už gautąsias malones.