TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA

Vaikų žemė.

Išdykauja, žaidžia, liūdi, siaučia,
nesvarstydami – kodėl ir kam.
Jeigu šita žemė kam priklauso,
tai pirmiausia, žinoma, vaikams.

Mes gi esam tie, kurie jų laukia,
laukdavo ir lauks visais laikais.
Tik su jais mes esame suaugę,
o vieni mes irgi kaip vaikai.

Autorius: Justinas Marcinkevičius

~~~~~~~

BIRŽELIO 1-OJI – TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA.

Daugybė pasaulio šalių mini Tarptautinę Vaikų Gynimo dieną. Jos istorija yra beveik 70 metų. Tarptautinė Vaikų Gynimo diena yra šventė tiek jauniausiems, tiek vyresniems vaikams.

Linkime, kad ne tik šiandien, bet ir kiekvieną dieną prisimintume savo įsipareigojimus savo vaikams.

Ginkime ir saugokime visus ir kiekvieną vaiką nuo patyčių, pykčio, smurto, prievartos.

Leiskime jiems augti, patirti, pažinti. Supraskime.

Apsupkime vaikus nuoširdžia meile bei malda, pagarba ir pajusime, kad visa tai grįžta mums atgal su kaupu.

TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENOS proga, kiekvienais metais, Šiaulių vyskupas J. E. Eugenijus Bartulis organizuoja Šiaulių vyskupijos jaunimui piligriminį žygį į Kryžių kalną.

Taip pat ir šiais metais birželio 1 d., ketvirtadienį, 12.00 val.  išvyksta mūsų parapijos piligrimai, tai jaunimas iš Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos, globojami katecheto Rimos Kareivienės.

Visiems Dievo palaimintos kelionės!

Akimirkos iš piligriminių kelionių į Kryžių kalną….