MALONIAI KVIEČIAME Į EKUMENINĮ KONCERTĄ 2017 m. gegužės 20 d. (šeštadienį) 22.00 val.

MALONIAI KVIEČIAME Į EKUMENINĮ KONCERTĄ

2017 m. gegužės 20 d. (šeštadienį)  22.00 val.

PROGRAMA

1. Parapijos klebono mons. Vytauto Kadžio sveikinimo žodis. (Pristato visus koncerto dalyvius ir pakviečia koncertą pradėti kuršėniškius – meno mokyklos vaikus).

1. Kuršėnų meno mokyklos jaunių choras „Da capo“, vadovė Hana Mockienė, akompaniatorė Danutė Streckienė
  1. Ennio Morricone, Chiara Ferrau – „Nella fantasia”       2. Greg Gilpin , liet. tekstas H. Mockienė – „Dainuokime”
  2. Aktorius Vytautas Rumšas;
  1. Šiaulių rajono savivaldybės Kuršėnų kultūros centro mišrus choras „Ventus“, vadovė Hana Mockienė, koncertmeisterė Danutė Streckienė
  • Mary Lynn Lightfoot – „Dona nobis pacem”
  • V. Augustinas, V. Braziūnas – „Tėvyne mūsų”
  1. Aktorius Vytautas Rumšas.
  1. Valstybinis choras „Vilnius“, dirigentas Artūras Dambrauskas ir aktorius Vytautas Rumšas atlieka savo paruoštą programą kuršėniškiams (trukmė apie 40 min.)
  1. Aktorius V. Rumšas kviečia prisijungti visus chorus ir atlikti kartu su Valstybiniu choru „Vilnius“ bendrus kūrinius.
  • V. A. Mozart -„Laudate Domini” -solo Inesa Brazytė, dainuoja chorai „Vilnius” ir „Ventus” –  diriguoja – A. Dambrauskas, koncertmeisterė (-is)….
  • G. Kuprevičius, K. Saja – „Skriski, skriski Lietuvėlėn” – dainuotų visi 3 chorai, diriguoja -Dambrauskas, koncertmeisterė (-is)….
  • J. Naujalis – „Lietuva brangi” – giedotų visi 3 chorai, diriguoja A. Dambrauskas
  1. Šiaulių rajono vadovų padėkos žodis;
  2. PABAIGA

Bendra koncerto trukmė apie 1 val. 30 min.

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centras

Daugiau žiūrėti …