LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA

Vasario 16-oji mūsų tautai suteikė laisvę gyventi laisvai, kad, tapę didžiosios Dievo Tautos, Bažnyčios dalimi, galėtume sąžiningai bei sąmoningai savo gebėjimais prisidėti prie mūsų valstybės visuotinio gėrio kūrimo ir ilgėtis antrosios Tėvynės, nes tik joje bus pilnai patenkinti visi mūsų egzistenciniai lūkesčiai.

Taigi, mūsų kojos tvirtai stovi ant gimtinės žemės, o mūsų širdis bei mintys dėkingai kyla aukštyn, nes dangus mums dovanoja viską, kas teikia vidinę ramybę (kartais net kančioje) prasmingai gyventi.

Nepakanka minėti Lietuvos Valstybės atkūrimo 104-asias metines ir džiaugtis tautos laisve. Turime ją įtvirtinti savyje ir artimiausioje aplinkoje. Pirmiausia, turime branginti ir saugoti šeimą, kurioje gimsta meilė taikai ir sutarimui, turime padėti tėvams skiepyti vaikų širdyse atjautą ir gailestingumą. Te nepristinga mūsų pagarbos, pagalbos ir padrąsinimo tos šeimos, kurios nebijo savo vaikus mokyti gerumo ir tikėjimu skatina rinktis siaurą, bet garbingą dieviškosios išminties skirtą gyvenimo kelią. Būtent tokiose šeimose auga mūsų Tautos sūnūs ir dukros, kurių dėka neišnyks Lietuva. Būtent tokiose šeimose auga tikrieji žmonės, pajėgūs pasirūpinti visų gerove, užuot triūsę vien dėl savo naudos.

2022 m. vasario 16 d., trečiadienį,

LIETUVOS  VALSTYBĖS  ATKŪRIMO  DIENAI  PAMINĖTI,

10.00 val.

aukojamose Šv. Mišiose melsimės už Tėvynę Lietuvą.

16.15 val. einamas Kryžiaus kelias.

17.00 val.

aukojamose  Šv. Mišiose melsimės už mirusius.

Graži mūsų Tėvynė Lietuva!