I ADVENTO SEKMADIENIS

Evangelija     Lk 21, 25–28, 34–36

Jūsų išvadavimas arti
Pasiklausykite šventosios Evangelijos pagal Luką.

Jėzus pasakė savo mokiniams: „Bus ženklų saulėje, mėnulyje ir žvaigždėse, o žemėje tautos blaškysis, gąsdinamos baisaus audringos jūros šniokštimo. Žmonės eis iš proto, bijodami ir laukdami to, kas dar turės ištikti pasaulį, nes dangaus galybės bus sukrėstos. Tuomet žmonės išvys Žmogaus Sūnų, ateinantį debesyje su didžia galybe ir garbe. Tiems reiškiniams prasidėjus, atsitieskite ir pakelkite galvas, nes jūsų išvadavimas arti. Saugokitės, kad jūsų širdis nebūtų apsunkusi nuo gardžių valgių, svaigalų ir kasdienių rūpesčių, kad toji diena neužkluptų jūsų netikėtai. It žabangai ji užgrius visus žemės gyventojus. Todėl visą laiką budėkite ir melskitės, kad sugebėtumėte išvengti visų būsimųjų nelaimių ir kaip reikia stoti Žmogaus Sūnaus akivaizdoje“.

I ADVENTO SEKMADIENIS

2022 m. lapkričio 27 – oji

Šv. Mišios aukojamos 9.00 val.  ir 10.30 val. (Suma)

Prieš 9.00 val. Šv. Mišias bus šventinamas Adventinis vainikas, įžiebiamos Pranašo žvakė, primenanti apie Jėzaus atėjimą, ir Rarotinė žvakė. Giedamos Švč. Mergelės Marijos valandos – Rarotos. Šventinami kalėdaičiai.

Bus šventinami atsinešti Advento vainikai, žvakės.

Kalėdaičių Šventiniam Kūčių stalui galima įsigyti prieš ir po Šv. Mišių bažnyčioje arba zakristijoje.

Nuoširdžiai dėkojame už kalėdines aukas, kurias paliekate įsigydami kalėdaičius.

Jūsų aukos bus panaudotos šventovės remontui:

bažnyčios stogo ir sienų dažymui, šventoriaus sutvarkymui bei kitiems remonto darbams.

Visiems – prasmingo ir palaiminto Advento!