GAVĖNIOS ŠV. REKOLEKCIJOS

Kovo 25 – 26 d.

…Pasak Šv. Jono, tikėjimo į Jėzų išpažinimas yra kriterijus, pagal kurį atpažįstame,
kad mus tikrai įkvepia Šventoji Dvasia.
„Kiekviena dvasia, kuri išpažįsta Jėzų Kristų kūne atėjus, yra iš Dievo,
ir kiekviena dvasia, kuri Jėzaus neišpažįsta, nėra iš Dievo“ (1 Jn 4,2-3).

(……)

Kovo 25 d. VIEŠPATIES APREIŠKIMAS (Iškilmės).
(……)

Nazareto miestelyje Viešpaties angelas pranešė Marijai: ,,Štai tu pradėsi ir pagimdysi sūnų, kuris bus vadinamas Aukščiausiojo Sūnumi.“ Marija atsakė: ,,Štai aš Viešpaties tarnaitė; teesie man pagal tavo žodį.“ Ir taip atėjus laikų pilnatvei, dėl mūsų, žmonių ir dėl mūsų išganymo Vienatinis Dievo Sūnus Šventosios Dvasios veikimu, priėmė kūną iš Mergelės Marijos ir tapo žmogumi.

Gavėnios Šv. Rekolekcijos prasidės kovo 25 d. (šeštadienį) 17.00 val. Susitaikinimo pamaldomis. Po asmeninės šv. išpažinties, Šv. Rekolekcijų vedėjas pranciškonas brolis kunigas Severin Armin Holocher OFM (žiūrėti…) aukos Šv. Mišias.

IV GAVĖNIOS SEKMADIENIS

Kovo 26 d.

2 – oji Šv. Rekolekcijų diena. Brolis kunigas Severin Armin Holocher OFM aukos Šv. Mišias (9.00 val., 10.30 val. ir 12.00 val.) ir dalinsis savo dvasinėmis įžvalgomis.