2022 – 2023

Brangieji,

Baigdami šiuos 2022 metus, giedodami padėkos himną ,,Te Deum glaudamus“, dėkojame Dievui už visas malonės ir sudedame savo viltis ir pasitikėjimą į Gerojo Dievo rankas ir ateinančiais 2023 metais…

,,KALĖDŲ STEBUKLAS CHERSONE. NESPROGO Į BAŽNYČIĄ PATAIKIUSIOS RAKETOS

Gruodžio 23 d. dvi rusų raketos pataikė į Chersono katalikų bažnyčią, bet nė viena nesprogo. Apie tai pranešė Odesos – Simferopolio lotynų apeigų katalikų vyskupas Stanislavas Šyrokoradiukas.  Chersonas priklauso jo vadovaujamai vyskupijai.

Vyskupas pasakojo, kad tai įvyko per pasirengimus Kalėdoms. Keletas žmonių – du kunigai, moterys, vaikai – buvo bažnyčios viduje, dirbo, valė, rengė bažnyčią Kalėdų pamaldoms. Bažnyčios pastatą kliudė dvi Grad raketos. Viena įstrigo į sieną, kita, atsitrenkusi į bažnyčios pastatą, nukrito ant žemės ir sulūžo į dvi dalis. Nei viena, nei kita nesprogo. Pasak vyskupo, tai tikras stebuklas, kad raketos nesprogo ir padarė tik palyginti nedaug žalos. Tai tikra Kalėdų malonė. (jm / Vatican News) “

Kuršėnų Šv. Jono Krikštytojo parapijos

Klebonas mons. Vytautas Kadys